Přečtěte si příběhy našich klientů

Jsme rádi, že si vybíráte nás a jste spokojení.

Spokojených klientů

Příběhy našich klientů

Byl leden, já se neustále nemohla najít, a tak se mi v hlavě objevila myšlenka, že bych mohla odcestovat – nevěděla jsem kam a na jak dlouho, obepsala jsem pár agentur, ale nikdo nebyl tak rychlý a milý jako Ráďa s Kubou neboli LIFECHANGE 4U. Věřte nebo ne, jejich název je opravdu trefný nebo alespoň mně život změnili a pomohli mi se najít a zjistit, co od života vlastně potřebuji.“

Zajímá Vás jak vše probíhá v Anglii očima klientů? Přečtěte si článek, kde pro Vás Danča sepsala jak vše doopravdy bylo.

Chcete se na něco zeptat přímo Danči? Neváhejte jí kontaktovat.
E-mail: Ms.daniela@seznam.cz Instagram: blahova_daniela

.

Příběhy našich klientů

Ahoj,

chtěl bych se s vámi podělit o zkušenosti s firmou Lifechange, abyste měli představu jak to celé probíhá a co vás může také mile a nemile překvapit.

Jako každý jsem měl zpočátku obavy jak to vše bude probíhat, jestli to vše dopadne tak jak má, apod.

Zajímá Vás jak vše probíhá v Anglii očima klientů? Přečtěte si článek, kde pro Vás Honza sepsal jak vše doopravdy bylo.

Příběhy našich klientů

Rád bych se s vámi nyní podělil o svou zkušenost s firmou LIFECHANGE.

Většina otázek lidí hledajících příležitost vycestovat do ciziny pod křídly agentur se směřuje do oblasti spolehlivosti a financí, samozřejmě včetně mě. Lehká úzkost mě provázela až do chvíle, než jsem vystoupil z
letadla a setkal se s Jakubem.

Nyní vás tedy přesvědčím o tom, že kluci mají svou práci rádi!

Michaela Pappová

Michaela Pappová

Student

Osobitý přístup, dlohodobá spolupráce a mnohem víc nad rámec nabízenýchslužeb. Přijela jsem do Liverpoolu před rokem a půl jako jedna z prvních klientů. Pokud služby měly nějaké mouchy, tak za ten rok je už vychytali. Měla jsem možnost sledovat růst firmy a na Kubu, teď už mého dobrého kamaráda a týpka, co to vlastně celé začal, jsem moc pyšná. Pokud nebyl někdo včetně mě spokojen, bylo to z důvodu očekáváni nereálného. Spoustu lidí pozná, že není tak lehké najít krásné bydlení a super práci. Proto je veliká úleva, že se o vše postará někdo za tebe. Já tu mám díky pomocné ruce od LIFECHANGE  krásnej barák, sestru, psa, kočku, rodinu a pracovní zkušenosti jak ze skladu, tak i restaurace, hotelu Hilton, či realitní kanceláře a rady či nabídky práce dostávám dodnes. Takže mi prostě nezbývá nic jiného, než velké doporučení👍
Eliška Krajinová

Eliška Krajinová

Student

Se službami této společnosti jsem byla spokojená. Řekla bych, že tyto služby jsou spíše určené lidem, kteří v Anglii (Liverpoolu) zrovna začínají. Po příjezdu bylo vše řádně připraveno, tzn. od ubytování, přes podklady potřebné ke zdejšímu žití, až po lékaře. Doporučuji, hlavně díky přátelskému přístupu, který se Vám dostane i v době, kdy to velmi potřebujete. Jediné co bych asi vytkla je uspěchanost. Vše se provádí v neskutečné rychlosti, že z potřebných informací, které jsou vám nabízeny, pochytíte pouze polovinu. Ale o to víc máte po té chuť bojovat a začít hledat novou cestu v této anglické džungli. Je to moje první takováto větší zkušenost v zahraničí, kde se skutečně musím starat sama o sebe. Jinak cena služeb byla přijatelná a konečná, přesně tak, jak je napsáno v úvodních informacích.

Lukáš Zeman

Pracující

Moje zkušenosti s touto firmou jsou TOP. Krátce popíšu : V Anglii jsem byl po 1. v roce 2014 kde mi v Manchesteru pomohl kamarád, poté jsem se vrátil do Čr. 2016 jsem chtěl znovu odjet a narazil jsem přes kamarády a známe na tuto firmu : překvapivě jsem byl až zaskočen jak vše rychle probíhalo : Píšu něco v tom smyslu, dostal jsem na Vás kontakt a chci odjet z Čr a hledám práci v UK. Odezva přišla bleskem : dej mi vědět minimálně týden před odletem a vše zařídíme. Neváhal jsem koupil jsem letenku a letěl. Obavy jsem hodil za hlavu a vzhůru do Anglie. K mému štěstí se mi vybil telefon a nemohl jsem ho nikde nabít. Ale přes to se mi podařilo dostat se na předem domluvené místo v Liverpoolu. Čekal jsem pár minut, na to okamžitě přijel člověk který mne ubytoval, složil jsem nájem a druhý den jsem měl informace kam se dostavit na práci a okamžitě během asi 4 dnů jsem měl pohovor a zařízenou práci . Letěl jsem s mizernýma úsporama z Čech, protože mne Česká firma nevyplatila poslední mzdu. Ale co tím chci říct : Pokud se bojíte udělat ten první krok ale chcete něco ve svém životě změnit , nebaví Vás už ten otravný a nudný život a chcete poznat něco nového, pak právě tato firma je ta pravá kterou zvolit. Všechno jak bylo domluvené tak dopadlo, žádná větší prodleva, všechno nastavené tak, aby to co nejlépe vyhovovalo lidem a mohli co nejdříve nastoupit do práce.

Já jsem za tuto zkušenost velmi rád, protože jsem v Liverpoolu poznal fajn kamarády, za kterýma se určitě ještě chci podívat. Takže za mě pokud chceš vycestovat za prací a poznáním něčeho nového pak na těchto stránkách jsi správně.

Luciána Novotná

Pracující

Rozhodně doporučuji  přijela jsem a všechno jsem měla zařízené (doktora, Nino, bydlení a práci) během pobytu se na něj můžu kdykoliv obrátit a ihned pomůže a hlavně díky němu poznávám super nové kamarády  jen do toho

Ondřej Smolka

Student

Vše na čem jsme se dohodli bylo splněno. Práce, ubytování, doktor, pojištění, ale i mnoho dalších věcí na které se jeho služby nevztahují. Pokud se chystáte do Anglie a nechce se Vám nic zařizovat (jako to bylo v mém případě), tak vřele doporučuji, za tu cenu služeb to rozhodně stojí 

Tomáš Syřiště

Pracující

Vše proběhlo přesně podle domluvy, není zde co vytknout. Nemusíte se o nic starat a vše potřebné za Vás zařídí, stačí se jenom odhodlat ke změně.

Daniel Prchal

Student

Vše co bylo dohodnuto, bylo splněno do puntíku. Rychlá a přátelská komunikace. Doporučuji.

Martin Elrebach

Pracující

Vše probíhalo dle domluvy s velmi přátelským a uvolněným přístupem. K plnohodnotnému začátku v UK můžu jedině doporučit

Tomáš Kominík

Pracující

Urcite doporucuji. Vse probehlo hladce a jak bylo domluveno. Ihned po priletu jsem mel ubytovani, dostal jsem veskere informace i s dohodnutou praci, kdy a kam mam prijit. Nasledne dohodnutou schuzku na Nino, bankovni ucet a telefonni cislo. Vse co tu potrebujete, abu jste mohli fungovat. Pokud clovek chce odjet do Anglie a nema s tim zkusenosti, tak je tohle jasna volba.

Jakub Št

Jakub Št

Student

S touto službou jsem byl spokojen. Byl jsem od samého začátku spolupráce informován o všech věcech s dostatečnými dny předem. Co se slíbilo, bylo také splněno (práce, bydlení, odvoz atd.) Jediná výtka patří uspěchanosti. Myslím, že by byl na místě více klidnější a pohodovější přístup. Zároveň nám byl slíben pokoj 5×5 m. a jsme rádi za 9 metrů čtverečních. Také nebyla uskutečněna slíbená prohlídka města, ale bylo to o to větší počáteční dobrodružství. Cítím, že v současné době už nejsme nejen Caovi klienti, ale kamarádi, kteří se na něj mohou kdykoliv, s jakýmkoliv problémem obrátit a víme, že bude ochoten to s námi řešit. Rozhodně bych neměl obavy z další spolupráce 

David Blažek

Student

Kluci odvádí slušnou práci a snaží se to stále posouvat kupředu, takže velikej palec hore. Už je to nějakou dobu, co jsem poprvé přijel do Liverpoolu… teď se nabídka rozrostla o další věci jako prohlídka města nebo různé rady zdarma. Nezbývá mi nic než doporučit dál!

Lukáš Pender

Student

Celymu tymu dekuji, avsak zpocatku me trochu prekvapilo ubytovani. Vim ze za tu cenu je to na zacatek asi nejlepsi moznost, ale leckoho to muze prekvapit. Takzvane jina zeme, jiny mrav. Ohledne sluzeb jsem ale byl spokojenej, jelikoz to byla nejlevnejsi nabidka, kterou jsem na internetu nasel.

KONTAKT

  • info@englishjob.cz
  • +420 603 300 826

LIFECHANGE 4U s.r.o.

  • Starojická Lhota 67
  • 741 01 Starý Jičín
  • IČ: 06149863
  • DIČ: CZ0614986
  • Nejsme plátci DPH